Lootlog z 2014 roku - znajdź siebie na starej stronie

Dziś z pewnych powodów uruchomiłem sobie swojego bardzo, bardzo starego laptopa, który leżał gdzieś na półce i się kurzył. Nie odpalałem go już kilkanaście dobrych miesięcy i okazało się, że znajdowały się na nim bardzo ważne dla mnie rzeczy. Po pierwsze wiele zdjęć, które uważałem za oficjalnie zaginione. Po drugie wiele plików i skryptów związanych z Margonem. Były tam też pliki lootloga (też uznane za bezpowrotnie zaginione) i zrzuty bazy danych. Postanowiłem odpalić wszystko lokalnie, by zobaczyć, czy jeszcze w ogóle zadziała i... zadziałało!

 

Była to wersja gdzieś z okresu września 2014 roku naszej ery, a zachowane looty były wyłapane w okresie lipiec-wrzesień. Co prawda sama strona była napisana tragicznie i tak samo też moim zdaniem wyglądała, ale mimo tego postanowiłem ją wrzucić na serwer, żeby trochę powspominać i może odnaleźć swoje stare looty lub starych znajomych, którzy przestali grać. 

 

Możecie ją otworzyć pod adresem http://grooove.pl/starylootlog/

 

Wygląda dokładnie tak samo, jak ponad 2 lata temu. Zachęcam do przeklikania się i mam nadzieję, że nie pojawią się głosy, że stara wersja była ładniejsza, niż ta, którą mamy teraz. :)

opublikowano: 28.10.2016 18:06
autor: Groove Armada