Spora aktualizacja klanowych lootlogów

Weszło kilka ciekawych aktualizacji do klanowych lootlogów.

Po pierwsze zakładka Ustawienia na stronie lootlogów klanowych została podzielona na 2 sekcje: ustawień indywidualnych, gdzie są stare ustawienia dotyczące timerów, a także ustawień ogólnych, gdzie admini mogą zarządzać różnymi zestawami opcji.

Jeśli chodzi o kolory i tytuły w praktyce, to efekty ustawień prezentują się na przykład tak (oryginalne wiadomości zostały zmienione):

Zmiany obejmują praktycznie każdy czat, także ogólny oraz także osoby, które nie są w klanie.

Z kolei jeśli chodzi o modyfikację tipów:

 

Wyliczę teraz ważniejsze informacje:

 • admini mogą swobodnie dodawać, usuwać, modyfikować kolory i przedrostki każdego członka klanu i nie tylko
 • efekty ustawień widzą wszyscy, którzy mają zainstalowany dany dodatek
 • jest opcja dania komuś mute. Działa to tak, że wiadomości od danego gracza nie będziemy nigdzie widzieć. Nie ma znaczenia, czy jest to klanowicz, czy wróg. Ukrywane są wszystkie wiadomości od danej osoby, oprócz tych na czacie prywatnym.
 • modyfikować dymki nad postacią można dowolnie osobom z klanu, spoza klanu, wrogom
 • jest to świetna opcja do oznaczenia kogoś, aby np. go dedać. Drzemie w niej ogromny potencjał i ograniczenia nakłada tylko wyobraźnia. No i poza tym przynosi to wiele zabawy, if you know what I mean. :)
 • aby obie powyższe funkcje działały, upewnijcie się, że w panelu admina są ustawione na TAK opcje: "Inne kolory na czacie" oraz "Zmienianie dymków postaci"

 

Jak widać lootlog może posłużyć także w wielu innych ciekawych przypadkach. W przyszłości pewnie dodam jeszcze kilka innych funkcji w podobnym klimacie.

Na koniec muszę powiedzieć o jeszcze jednej drobnostce, którą podsunął mi Xantao na forum, a mianowicie podczas gry, gdy w minutniku klikniemy PPM na komórkę z odliczaniem jakiegoś potwora, to jego odliczanie pojawi się w "title" przeglądarki (na karcie/zakładce), dzięki czemu nawet będąc na innej stronie widzimy za ile zrespi się wybrana przez nas E2.

 

Przypominam o możliwości testowania dodatku klanom, które tego jeszcze nie robiły. Te, które już to robiły, zawsze mogą jeszcze negocjować lub wynająć dodatek na stałe. Pojawiają się coraz to nowe opcje, a poza tym niedługo zaczyna się event świąteczny, podczas którego klanowy lootlog znacznie ułatwi Wam organizację i zabijanie herosów. Warto wziąć to pod uwagę! Także klany ze światów prywatnych mogą mieć ten dodatek.

Poradnik jak zamówić klanowego lootloga znajduje się na tej stronie.

Aktualizacja z 19 grudnia 2015

 • muta na klanowym lootlogu była zbyt "agresywna" - teraz działa ona tylko dla czatu klanowego
 • od teraz jeśli ustawi się komuś kolor nicku na stuprocentowo czarny (czyli zostawi domyślny), to nick nie będzie kolorowany (np. jeśli chcemy ustawić tylko sam przedrostek nie zmieniając koloru)
 • w zakładce Ustawienia -> Ustawienia indywidualne każdy może wyłączyć dla siebie całkowicie kolorowanie nicków (opcja jest na samym dole). Nie wpływa to na przedrostki i dymki.
 • usprawnione zostało pokazywanie naszych E2 w tabelce - potwory ubite przez nasze postacie są wyróżnione od innych (ale są od tego wyjątki)
 • dodane zostały respy eventowych herosów - po kolejnych ubiciach powinny być już odliczane w zakładce Timery. Jeśli nie są, lub ich czas się nie zgadza, to można to zmienić wchodząc w Timery -> Konfiguruj
 • mniejsze usprawnienia i eliminacje błędów
opublikowano: 14.12.2015 23:50
autor: Groove Armada