Automatyczne zakładanie klanowych lootlogów i nowy wygląd grooove.pl

opublikowano przez Groove Armada

Od dziś każdy może sam założyć lootloga klanowego przez specjalny formularz. Wszystko dzieje się w 100% automatycznie. Nie trzeba pisać podań, maili ani innych wiadomości.

Dzięki temu w mniej niż minutę otrzymujecie lootloga bez konieczności czekania na to, aż będę przy komputerze i go założę osobiście.

 

Gdzie znajduje się formularz?

Strona z formularzem jest tu: grooove.pl/zaloz-klanowego-lootloga/

Jak to działa?

I to wszystko! System automatycznie nada osobie zakładającej rangę Głównego Admina i właściciela lootloga.

Teraz można wejść na stronę założonego lootloga i w Panelu Admina dodać resztę klanowiczy.

Ograniczenia

Ze względu na przeciwdziałanie nadużyciom, musiałem wprowadzić kilka ograniczeń. Będę je jeszcze regulował po konsultacjach.

Będę też na pewno sprawdzał, czy ktoś nie zakłada co 30 dni nowego lootloga, aby skorzystać z okresu próbnego :) Te 30 dni okresu daję przecież po to, żeby przetestować funkcje dodatku, przekonać się jak sprawdzi się w naszym klanie i zebrać opinie klanowiczy.

Zasady

Zasady są podobne jak teraz, tzn:

Od teraz lootloga zakładamy tylko automatycznie, dlatego będę odsyłał do formularza, jeśli otrzymam podanie na maila lub w innej formie :)

Nowy wygląd grooove.pl

Wprowadzam też ostatnio mniej znaczące zmiany, chociaż mam nadzieję, że się podobają. Są to zmiany między innymi czysto wizualne, związane z nowym wyglądem strony.

Na razie na nowym wyglądzie oparta jest tylko część serwisu, ale sukcesywnie będzie to się rozprzestrzeniać na całość. Mam nadzieję, że jest lepiej niż wcześniej. Chętnie też dowiem się co o tym sądzicie, więc można do mnie pisać z uwagami :)

 

Razem z nowym wyglądem wszedł napisany od nowa Symulator Umiejętności, w którym załatałem błędy, które miał stary symulator (np. niekompletnie zapisujące się umiejętności).

 

Są też oczywiście zmiany pod maską oraz różne optymalizacje, więc mam nadzieję, że wszystko idzie ku lepszemu :)