Klanowe Lootlogi na Nowy Interfejs już dostępne (polskie i angielskie Margonem)!

opublikowano przez Groove Armada

Dodatek dla NI jest w fazie beta, co oznacza, że mogą pojawić się błędy, ale używałem go już przez dłuższy czas na jednym ze światów i przynajmniej u mnie wszystko działa, jak należy. Jest jeszcze kilka rzeczy, które mam do dodania, ale z racji tego, że event gwiazdkowy przyszedł tak szybko, to udostępniam dodatek już teraz.

Jak zainstalować, skąd wziąć

Dodatek mogą zainstalować zarówno klany, które wyślą zgłoszenie o nowego lootloga, jak i te, które już swojego mają.

 

Pierwsza sprawa jest taka, że dodatek instaluje się w przeglądarce za pomocą rozszerzenia Tampermonkey. Instrukcja jak to zrobić znajduje się tutaj. 

Gdy już mamy stosowne rozszerzenie do przeglądarki, przychodzi czas na zdobycie linku instalacyjnego dla dodatku. By go zdobyć, należy wejść na stronę swojego klanowego lootloga i u góry w menu strony wybrać Instalacja. Tam znajduje się instrukcja.

 

Trzeba zaznaczyć, bo to ważne, że jeśli jedna osoba ma zainstalowany stary dodatek, a inna nowy, to nie będą one współpracować ze sobą, bo te 2 dodatki są połączone z innymi serwerami.

Zmiany i nowe funkcje

Co na ten moment nie działa

Co jest w planach

Dodatkowe informacje

Aby używać dodatku dla NI, trzeba mieć stosunkowo nową wersję przeglądarki, która potrafi obsłużyć aktualne nowinki ze świata Internetu (ES2015). Jeśli coś nie działa, to polecam jako krok pierwszy przeprowadzić aktualizację przeglądarki.

 

Dodatkowo ogromna prośba - jeśli zgłaszasz błąd, to będę wdzięczny za screena okna konsoli, które otwiera się skrótem CTRL+SHIFT+J.

 

Jeżeli chcesz zamówić klanowego lootloga, pod tym linkiem znajdują się dodatkowe informacje. Z kolei wiele przydatnych porad i rozwiązań znajdziesz tutaj: LINK.

Zachęcam do przetestowania, używania, podsuwania sugestii i pomysłów. Dzięki!