Klanowe lootlogi - nowe funkcje z 15 czerwca 2016

opublikowano przez Groove Armada

Dziś dodane zostały 2 funkcje.

Pierwsza z nich to klanowy komunikat na czacie, który wyświetla się na takiej samej zasadzie, jak to czerwone powiadomienie systemowe od administracji. Jedyna różnica jest taka, że lootlogowy jest żółty. Tak się prezentuje:

Funkcje, właściwości

Funkcjonalność druga

Druga dodana dziś opcja to możliwość zliczania czasu w grze graczy z zainstalowanym dodatkiem. Od razu zaznaczam: aby czas jakiegoś gracza był naliczany i admini klanowego lootloga mieli w niego wgląd, gracz musi wyrazić na to zgodę i włączyć tę opcję w Ustawienia->Indywidualne. Domyślnie jest ona wyłączona. Listę osób i czasów można znaleźć klikając w menu pozycję "Czas gry".

Działa to na zasadzie rankingu. Lista jest posortowana od gracza z najdłuższym czasem, do gracza z najkrótszym.

A po co? A dlaczego? A komu to potrzebne?

W niektórych klanach panują różne zasady, których dodatek może pomóc przestrzegać. Na przykład wedle tego kto ile gra mogą być przyznawane różne prawa lub obowiązki. Może być też tak, że według tego organizowana jest kolejka do legend, po które klan stoi. Możliwości jest sporo, a wystarczy się tylko chwilę zastanowić.

Funkcje, właściwości

 

 

Oprócz powyższych dwóch opcji, zostało wprowadzonych kilka mniej ważnych usprawnień i optymalizacji. Na koniec wspomnę, że pomysł komunikatu klanowego pochodzi od klanu Phenlords z Nomady. 

Opis jak zamówić klanowego lootloga znajduje się tutaj.