Masa przydatnych zmian i ulepszeń w klanowych lootlogach i nie tylko

opublikowano przez Groove Armada

Na początku wspomnę, że limit na usuwanie itemów z Global Lootloga został zniesiony (taki o prezent :) ) a w następnym tygodniu pojawi się już mam nadzieję targowisko.

Jak już niektórzy zauważyli, do lootloga logowanie odbywa się teraz bez wklejania kodu na profil, ale z emailem i hasłem. Jest to narazie wprowadzone w Globalu oraz w Global Chacie (który swoją drogą chwilowo padł, tak jak się spodziewałem) i sukcesywnie będzie wprowadzane do pozostałych moich dodatków.

Nadchodzi teraz chwila, kiedy takie samo logowanie zawita w klanowych lootlogach. W związku z tym zmianom ulegnie cały system zarządzania użytkownikami prywatnych lootlogów. Ale "ulegnie zmianie" to w tym przypadku "otrzyma kilka nowości i będzie znacznie bardziej prosty w obsłudze".

Nowy system lootlogów klanowych planuję wprowadzić w poniedziałek 22 czerwca i od tej pory obejmie on wszystkie klany. W związku z tym aby wejść na jakiegokolwiek lootloga zabezpieczonego hasłem, trzeba będzie być zalogowanym na grooove.pl. Jeśli zarządca danego lootloga dodał Cię do jego użytkowników, to będziesz mógł wejść. Tak czy siak wymagana jest rejestracja tutaj: grooove.pl/rejestracja

Nowości w klanowych lootlogach:

 

Jak widać zmian trochę się nazbierało. W związku z nimi zalecam już teraz zarejestrować się na mojej stronie, aby nie zostawiać tego na ostatnią chwilę, tym bardziej, że wkrótce wszystkie dodatki przejdą na to logowanie.

 

Na koniec wspomnę, że jeśli doceniasz moją pracę i chcesz choć trochę mi pomóc, to wystarczy, że wyłączysz adblocka na stronach w domenie grooove.pl. Reklamy nie są inwazyjne, jest ich też maksymalnie dwie na jednej stronie, a na niektórych wcale, dlatego nie obciążają przeglądarki. Z góry dziękuję za pomoc! :)