Motywy do strony i podsumowanie ostatnich zmian wyglądu grooove.pl

opublikowano przez Groove Armada

Dziś ostatecznie zakończone zostały prace nad przebudową serwisu grooove.pl. Niemal każda podstrona została podpięta do nowego wyglądu. Ale nie tylko o wygląd tutaj chodziło. Zostało poprawionych wiele rzeczy pod maską, aby obsługa strony była dla wszystkich bardziej uniwersalna i elastyczna, a także by mi było latwiej wprowadzać dalsze zmiany, bo szczerze mówiąc z racji tego, że pierwotna wersja strony powstała ponad 2 lata temu, miałem tu trochę bałagan. Poza tym chcąc przenieść się na inny hosting dostosowanie wszystkiego pod tym kątem było konieczne.

 

Motywy do strony

Zgodnie z zapowiedziami wprowadzone zostały motywy do strony, które można ustawić w opcjach po zalogowaniu się (obok nicku i przycisku Wyloguj jest przycisk Opcje, prawy róg na samej górze strony). W tym momencie do wyboru jest 12 motywów. Jeden jest nastawiony na rozjaśnienie interfejsu, a reszta na tła pod całą stronę.

Autorem teł jest Axeen, który już zapowiedział, że zrobi jeszcze kilka innych motywów. 

 

Trzeba wspomnieć, że nowy wygląd strony od początku był opierany na przezroczystościach, dzięki czemu motywy z tłami są teraz możliwe do wprowadzenia i mają sens. Nie sądziłem jednak, że wypadnie to wszystko aż tak dobrze. Moim skromnym zdaniem wygląda to nadzwyczaj ładnie i mam nadzieję, że tymi kilkoma motywami zadowolą się już raczej wszyscy.

 

Mimo to ciągle jestem otwarty na propozycje. Jeśli ktoś czuje się na siłach, to może sam stworzyć taki motyw do grooove.pl, a umieszczę go dla wszystkich i oczywiście dopiszę kto go wykonał. Można też podrzucać jakieś ładne tapety, z których zrobię kolejne motywy.

 

Zachęcam do wypróbowania każdego z motywów i wybrania sobie najbardziej odpowiedniego.

Podziękowania i podsumowania

Dziękuję wszystkim, którzy podsyłali mi błędy do usunięcia, dzięki czemu mogłem je naprawiać szybciej (szczególnie dla gracza Tępak, który zawsze jako pierwszy wie o tym, że coś nie działa i po wejsciu na GG w czasie usterki wiem, że czeka na mnie wiadomosc od niego :D ).

 

Dzięki za wszystkie pomysły, które podsyłacie. No i na koniec wielkie dzięki tym wszystkim, którzy mają wyłączonego AdBlocka na stronach grooove.pl, bo to też jest dla mnie ważna pomoc.