Nowy Panel Walk oraz strona Licznika Ubić

opublikowano przez Groove Armada

Kilka dni temu stary Panel Walk został odświeżony. Dla przypomnienia jest to dodatek, który automatycznie zapisuje na serwerze walki zaraz po ich zakończeniu, a następnie ładnie i przejrzyście wyświetla ich log na stronie.

 Pierwsza wersja powstała bardzo, bardzo dawno temu, była ciężka w rozbudowie i pod pewnymi względami niepraktyczna. Właściwie był to mój dopiero drugi serwerowy dodatek do Margonem po Liczniku Ubić.

Dlatego teraz strona z walkami przybrała barwy i wygląd takie, jak pozostałe moje strony, a także zyskała wiele ulepszeń. Podobnie sprawa ma się ze stroną do zarządzania Licznikiem Ubić - ta też powstała od nowa, także na uniwersalnej szacie graficznej i na łatwiejszym do zapamiętania adresie. Obie te strony zostały też podłączone do uniwersalnego logowania grooove.pl.

Główną i najlepszą zmianą w Panelu Walk są statystyki do walk grupowych. Wcześniej możliwe było ich obserwowanie tylko dla walk 1 vs 1. Można dzięki tej zmianie analizować np. walki z tytanami. Tu przykład: walka z Arcymagiem

Nowe funkcje, zmiany i ulepszenia w Panelu Walk