Spora aktualizacja klanowych lootlogów

opublikowano przez Groove Armada

Weszło kilka ciekawych aktualizacji do klanowych lootlogów.

Po pierwsze zakładka Ustawienia na stronie lootlogów klanowych została podzielona na 2 sekcje: ustawień indywidualnych, gdzie są stare ustawienia dotyczące timerów, a także ustawień ogólnych, gdzie admini mogą zarządzać różnymi zestawami opcji.

Jeśli chodzi o kolory i tytuły w praktyce, to efekty ustawień prezentują się na przykład tak (oryginalne wiadomości zostały zmienione):

Zmiany obejmują praktycznie każdy czat, także ogólny oraz także osoby, które nie są w klanie.

Z kolei jeśli chodzi o modyfikację tipów:

 

Wyliczę teraz ważniejsze informacje:

 

Jak widać lootlog może posłużyć także w wielu innych ciekawych przypadkach. W przyszłości pewnie dodam jeszcze kilka innych funkcji w podobnym klimacie.

Na koniec muszę powiedzieć o jeszcze jednej drobnostce, którą podsunął mi Xantao na forum, a mianowicie podczas gry, gdy w minutniku klikniemy PPM na komórkę z odliczaniem jakiegoś potwora, to jego odliczanie pojawi się w "title" przeglądarki (na karcie/zakładce), dzięki czemu nawet będąc na innej stronie widzimy za ile zrespi się wybrana przez nas E2.

 

Przypominam o możliwości testowania dodatku klanom, które tego jeszcze nie robiły. Te, które już to robiły, zawsze mogą jeszcze negocjować lub wynająć dodatek na stałe. Pojawiają się coraz to nowe opcje, a poza tym niedługo zaczyna się event świąteczny, podczas którego klanowy lootlog znacznie ułatwi Wam organizację i zabijanie herosów. Warto wziąć to pod uwagę! Także klany ze światów prywatnych mogą mieć ten dodatek.

Poradnik jak zamówić klanowego lootloga znajduje się na tej stronie.

Aktualizacja z 19 grudnia 2015