Update 24 luty 2018

opublikowano przez Groove Armada

Zmiana jest jedna, ale bardzo ważna, bo od teraz klanowe lootlogi na NI i SI łączą się. Jest to ten sam dodatek o tych samych funkcjach, łączący się z tym samym, ulepszonym serwerem. W związku z tym od teraz komunikacja w klanie pomiędzy osobami, które używają wersji na NI i SI jest możliwa w obrębie różnych interfejsów.

 

Proszę wszystkich o to, żeby dopilnowali, że mają odpowiednią wersję. Właściwie nic skomplikowanego nie trzeba robić, wystarczy zwykłe CTRL+F5, CTRL+R czy ogólnie mówiąc odświeżenie pamięci podręcznej, aby mieć dodatek w wersji przynajmniej 7.2.24.2. Wszystko po tej czynności dzieje się automatycznie. Link do dodatku się nie zmienia.

 

Stary serwer, z którym łączył się dotychczasowy dodatek będzie wyłączony w ciągu kilku dni i tym osobom, które mają w pamięci podręcznej przeglądarki jeszcze starą wersję dodatku, nie będzie nic działało. Dlatego przekazujcie informację dalej :)

 

A mówiąc krótko warto, bo w nowej wersji jest dużo nowych i przydatnych opcji, o które prosiliście w mailach i wiadomościach prywatnych. Niektóre są jeszcze w drodze. Można poczytać więcej tutaj: grooove.pl/blog/klanowe-lootlogi-na-nowy-interfejs-juz-dostepne/

 

Jeśli znajdziecie jakieś błędy, to bardzo ale to bardzo proszę o ich zgłaszanie na forum https://www.margonem.pl/?task=forum&show=posts&id=412201 lub GG: 274575 lub maila armada@grooove.pl. Dzięki!

 

@UPDATE

Jeszcze jedna ważna informacja! Nowa wersja dodatku jest napisana w dużej mierze w oparciu o standard ES6, w związku z czym wymagana jest raczej nowsza przeglądarka. Mamy już 2018 rok, więc wypadałoby iść z duchem czasu, używać nowszych standardów i uaktualniać przeglądarki. Chrome np. obsługuje to od jakichś 2 lat (19 wersji), więc spokojnie.