Update 29 lipca 2019

opublikowano przez Groove Armada

Global Lootlog (NI, SI)

Parę dni temu wrzuciłem już na to poprawkę, bo looty całkowicie przestały się zapisywać. Po aktualizacji wydawało mi się, że wszystko wróciło do normy, bo nowe itemy zaczęły się pojawiać na stronie. Jak się jednak okazało, dalej zgłaszaliście (za co bardzo dziękuję), że zapisują się losowo (np. na Nomadzie w ogóle), więc dziś w nocy wyeliminowałem główną usterkę. W sam raz przed eventem, uff.

Licznik Ubić (SI, NI)

Klanowy Lootlog (NI, SI)

 

Z dodatkowych informacji: pracuję teraz głównie nad dwiema rzeczami.

 

Po pierwsze nad ulepszonym Licznikiem Ubić, do którego nie będę musiał już ręcznie dodawać nowych NPC z gry, bo będzie się to działo z automatu. Jest to nowy dodatek, który zastąpi stary, więc ubicia będą liczone od zera, ale na pewno dodam też możliwość automatycznego transferu zgromadzonych dotychczas ubić, więc wszystko będzie grało i śpiewało. Powinienem też dać radę umożliwić wybór kiedy gramy na zastępcy, czy chcemy zapisywać ubicia na jego konto, czy na nasze. Inne propozycje? Piszcie :)

 

Po drugie nad nowym Global Lootlogiem, który będzie umożliwiał wybranie w ustawieniach z których NPC chcemy zapisywać looty na stronie, a z których nie. Np. jeśli z herosów i tytanów nie chcemy niczego zapisywać, to zaznaczamy tylko E2 itp. Muszę zastanowić się jeszcze jak to dokładnie będzie działało, ale plan jest mniej więcej taki. Jeśli macie inny pomysł - chętnie poznam :)