Wykrywacz i wołacz klanowy na herosów/tytanów

opublikowano przez Groove Armada

Nowości

Dziś dobiegły końca moje przepisywanie minutników klanowych na WebSockets i testy. Co to znaczy dla Was? 

Minutniki będą pojawiały się u każdego natychmiast po ubiciu e2 przez kogoś innego. Wcześniej odświeżały się one co 1-5 minut lub po odświeżeniu strony. Dodatkowo mniej obciąża to teraz serwer, bo już nie jest wysyłanych mnóstwo żądań poprzez http, tak jak do tej pory. Do takich właśnie zastosowań została zresztą opracowana technologia WS, więc grzech nie skorzystać, kiedy się posiada serwer ją obsługujący.

Narazie jeszcze nie mogłem przewidzieć każdego scenariusza, więc przez pierwsze dni będę uważnie obserwował jak to wszystko sprawuje się u mnie.

 

Omówienie klanowego wołacza na herosów/tytanów

Dzięki przebudowie minutników pojawiła się możliwość wprowadzenia klanowego wołacza.

A jeśli pojawił się wołacz, to musi być też wykrywacz. Prezentuje się on tak: 

Po wybraniu opcji NIE, okienko znika i nic się nie dzieje. Po wybraniu opcji TAK, innym klanowiczom z aktualnym dodatkiem pojawi się taka oto informacja:

Można również w ustawieniach indywidualnych na stronie klanowego lootloga ustawić opcję, która pozwoli automatycznie wołać ludzi bez potrzeby klikania TAK. Wtedy pojawi się informacja:

Podsumowanie

 

Jeśli ktoś po kliknięciu kwadratu z literą C nie ma napisu Clan Lootlog v4.7.20, powinien wystukać CTRL+R w Margonem.

Zmiana wchodzi dla wszystkich. Oczywiście bezpłatnie dla klanów, które zakupiły wcześniej lootloga. Jeśli jakiś inny klan jest zainteresowany, to zapraszam do poradnika jak zamówić klanowego lootloga.

Poza tym zdecydowałem, że cena nie wzrośnie jeszcze po dodaniu powyższych funkcji. Nadal dla klanów wynosi w tym momencie 50zł jednorazowo.