Kilka słów o mnie i o tej stronie

Cześć!

Mam na imię Wojtek i już od ponad pięciu lat hobbystycznie tworzę dodatki do gry Margonem MMORPG oraz zajmuję się rozwijaniem tej strony.

Możliwość dostosowania gry do swoich potrzeb i uprzyjemnienia sobie rozgrywki bardzo mi się spodobała, kiedy ją odkryłem. Zacząłem zaglądać w kod, eksperymentować i tworzyć pierwsze skrypty, które miały ułatwić moją grę. Były one coraz liczniejsze i bardziej rozbudowane. W pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że świetnym pomysłem byłoby udostępnienie ich innym, rozwijanie, dodawanie nowych funkcji, aktualizacje - w skrócie danie innym coś, co sam tworzyłem. To mnie kręciło i sprawiało satysfakcję. W zasadzie nadal sprawia, choć tego wszystkiego jest już tyle, że czasem czuję się przytłoczony i sam nie wiem za co się zabrać.

Wiele osób myśli, że za tym wszystkim stoi kilka osób, jakaś ekipa, ale faktem jest, że od początku jestem tylko ja. Wszystko pisałem sam, serwery i domeny opłacałem z własnej kieszeni. Muszę jednak wspomnieć, że pomysły często wychodziły od Was, więc trzeba zaznaczyć, że zasługi nie stoją tylko po mojej stronie.

Obecnie nadal staram się w wolnej chwili coś dodać, poprawić, ulepszyć, nawet pomimo tego, że czasu i energii bywa mniej. Energię jednak daje mi często pozytywny odzew ze strony inych ludzi, którym podoba się to, co robię. Nie twierdzę, że robię wiele - to tylko dodatki, do tylko gry, ale jest to coś mojego, co budowałem przez tyle czasu, co nauczyło mnie ogromu nowych rzeczy i z czego jestem zadowolony.

Jeżeli doceniasz ogrom pracy, którą włożyłem w rozwój tego wszystkiego, czy też innymi słowy chcesz pomóc, możesz postawić mi kawę za pomocą przycisku poniżej.

No dobra, ja akurat nie lubię kawy, ale przeznaczę to wsparcie na dalszy rozwój dodatków oraz opłacenie serwera i domeny. :) Listę top 10 pomagających mogę umieścić na liście, jeżeli tego sobie zażyczą.

Serdeczne dzięki!


PS. Dziękuję też wszystkim, którzy wyłączają adblocka na grooove.pl - szanuję mocno. :)


Postaw mi kawęPostaw mi kawę

Lista top donators

  • • 3$ - anonim

Kontakt do mnie

  • Email: armada@grooove.pl
  • Discord: Groove#2230
  • GG: 274575
  • PayPal: armada@grooove.pl